Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
w Warszawie

Al. Krakowska 110/114
Zapisując się na studia otrzymasz zniżkę

SPOTKANIE METODYCZNE DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ I NAUCZYCIELI Z METODY KOLOROWYCH DŹWIĘKÓW

SPOTKANIE METODYCZNE DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ I NAUCZYCIELI Z METODY KOLOROWYCH DŹWIĘKÓW

SPOTKANIE METODYCZNE DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ
I NAUCZYCIELI Z METODY KOLOROWYCH DŹWIĘKÓW
JUŻ ZA NAMI!

W dniu 14 maja 2019 r. w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu odbyło się spotkanie metodyczne dla dyrektorów szkół i nauczycieli z Metody Kolorowych Dźwięków, które zorganizowała firma szkoleniowa PROFEDU.

W spotkaniu wzięło udział ponad 100 osób reprezentujących przedszkola i szkoły podstawowe Radomia i regionu radomskiego.

Autorami Metody Kolorowych Dźwięków są Urszula i Adam Misior. Metoda ta jest wykorzystywana w codziennej pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym przez wielu nauczycieli. Połączono w niej naukę kodowania i matematyki z nauką muzyki.

Więcej informacji nt. działalności firmy szkoleniowej PROFEDU na stronie na fb: www.facebook.com/FirmaSzkoleniowaProfedu

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania tego typu do Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu!  

Misja

Misją Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu jest oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości poprzez przekazywanie najnowszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych i technicznych umożliwiających efektywne i elastyczne działanie we współczesnej gospodarce rynkowej. Szczególnie na rynku europejskim. Misją Europejskiej Uczelni Społeczno- Technicznej w Radomiu jest włączenie się nie tylko w życie naukowe, kulturowe ale i ekonomiczne Wspólnoty Europejskiej.

Warszawa

Al. Krakowska 110/114, 02-256 Warszawa
tel. +48 (22) 490 36 55,
tel. +48 784 910 547
e-mail: dziekanat@eust.pl
e-mail: warszawa@eust.pl
www:
warszawa.eust.pl

Copyright © 2020